Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100'Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir Gjl14 (887961813425)

Marka : HOTWHEELS
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.099,90(KDV Dahil)
Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100'Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir GJL14   2020'nin yeni ürünü olan en UZUN Mega Garaj, sonsuz sayıda hikaye ve araçlı aksiyon oyunlarıyla MEGA maceralar sunuyor!   100'den fazla araç için park yeri bulunan bu devasa oyun seti, çocukların hayal gücünü harekete geçiren düşman Robot T-Rex sürpriziyle geliyor! Kendilerinin çalıştırabileceği iki araçlık asansörle çocuklar, araçlarını en üst kata çıkarıyor. Çocuklar, çok katlı garajda yarışarak çok oyunculu modu deneyip heyecana hız kesmeden devam ediyor! Diğer Hot Wheels setlerine (ayrı olarak satılır) bağlanabilir ve 2 Hot Wheels 1:64 ölçekli araç ile Hot Wheels ID aksiyon özelliği de içerir! Hot Wheels ID Portal'ı (ayrı olarak satılır) takarak daha fazla oyun deneyiminin kapılarını arala: Aracını tanıt, rakiplerinle yarış, Robot T-Rex'ten kaç ve kazan!    
Özellikler:
-100'dan fazla aracı kolayca saklayabilen bu kocaman Hot Wheels kule garajıyla saatler boyu sürecek, hayal gücüne dayalı oyunlar için ilham al!
-Karnı acıkan Robot T-Rex'in gözü leziz Hot Wheels araçlarında!
-Büyük hava atlayışları yapıp yokuş aşağı hızlanarak heyecanı doruklarında yaşamak için park kulesinin tepesindeki yan yana yarış pistinden aşağı kay.
-Hot Wheels ID macerasına katılma fırsatını da kaçırma! Hot Wheels ID Portal'ı (ayrı olarak satılır) takarak aracını tanıt, rakiplerinle yarış, T-Rex'ten kaç ve kazan!
-Diğer Hot Wheels setlerine (ayrı olarak satılır) bağlanabilmeyi sağlayan çoklu bağlantı noktalarıyla kendi Hot Wheels Şehri'ni yaratarak maceraya devam et.
   
Yaş Grubu:
5 - 8 Yaş
 
Ürünün Boyutları:
16,51x76,2x60,96 cm
 
Ürün Ağırlığı:
8442,3 Gr
 
Kutu İçeriği:
Hareket eden bir adet Robot T-Rex ile bir adet Hot Wheels Şehri Mega Garajı ve 100'den fazla metal araç için park yeri. 2 adet Hot Wheels 1:64 ölçekli araç dahildir.
Oyuncak Araç Türü Oyuncak Araba
Yaş Aralığı 3+ Yaş
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı