Hot Wheels Track Builder Kutulu Uzman Serisi Yarış Seti Kule Yarışı Kutusu FLK 89 / GCF 91 TURUNCU (887961726602)

Marka : HOTWHEELS
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,90(KDV Dahil)

Hot Wheels Track Builder Kutulu Uzman Serisi Yarış Seti, Çok Fonksiyonlu Variller, Pist, Fırlatıcı ve 1 Adet Araç Dahil, GCF91


Hot Wheels Track Builder, Kule Yarışı Kutusu ile çocuklara bir değil, altı kuleli eğlence sunuyor! Piste kaydırılabilen ve kapakla birleştirilebilen kuleleri üst üste dizerek çocuklar birbiri ardına akrobatik hareketleri hızlıca ve kolayca yapabilir. Kule Yarışı Kutusu'nda ayrıca doğrudan kapağa yerleştirilen ilk fırlatıcı da bulunur. Çocuklar yeni akrobatik hareket denemelerini tamamladığında parçaları kutuya geri koyarak kolayca kaldırabilir veya eğlenceyi bir arkadaşıyla paylaşmak için kutuyu taşıyabilir! Bu set Track Builder setlerinin diğer parçalarıyla birleşerek sonsuz sayıda oyun imkanı sunar. Diğer setleri ve pistleri de birleştirerek Hot Wheels Track Builder akrobasi dünyasını genişlet. Bir adet Hot Wheels araba dahildir. 

Özellikler:
-Üst üste dizilebilen variller, kapağa yerleştirilmiş ilk fırlatıcı ve 4'ten fazla akrobasi hareketi ile yenilikçi Kule Yarışı Kutusu!
-Hot Wheels Track Builder ile bir akrobatik hareketten diğerine geçmek çok hızlı ve kolay.
-Bu set, muhteşem akrobasi oyunlarına getirdiği yeni seçeneklerle sorun çözme ve deneme yapma becerilerini geliştirir.
-Tüm parçaları birleştirerek sonsuz sayıda oyun imkanı yaratabilirsin. Track Builder ile kendi akrobasi dünyanı inşa edebilirsin!
-Kolay saklama ve taşınabilirlik sayesinde eğlenceyi arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Yaş Grubu: 6 Yaş ve Üzeri İçin

Ürünün Boyutları: 17,7x35,5x21,6 cm

Ürün Ağırlığı: 960 g

Çerez Kullanımı