Hot Wheels Track Builder Uzman Serisi Yarış Seti GLC95 FLK89 (887961836806)

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺324,90(KDV Dahil)


Hot Wheels Track Builder Unlimited Çok Şeritli Hız Kutusu ile dilediğiniz her an yer çekimi düşüşünü yaşayın. Kapağı herhangi bir masaya, sandalyeye veya rafa sabitleyip 4 şeritli adil başlangıç geçidini kullanarak yarışa başlayın! Kutuyu ters çevirip altta yer alan 4 şeritli atlayış alanını kullanarak mükemmel bir bitiriş yapın. Arabalarınızı farklı bir şekilde yarıştırmak için kutunun altındaki tek şeritli transit yolu kullanın. Yarış sırasında 4 adet renkli döner fırlatma kapısı ile pistlerinizi ve akrobasi hareketlerinizi özelleştirip kendi dokunuşlarınızı katın. Farklı şekillerde kullanılabilen parçalar neredeyse sonsuz sayıda kombinasyonla hayal gücünü özgür bırakır. Tüm Hot Wheels pistinizi ve aksesuarlarını saklayabileceğiniz bu harika kutu, aynı zamanda tasarımın bir parçası olarak pisti bağlayabileceğiniz birden fazla nokta ile akrobasi heyecanı dozunu artırır. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Özellikler:
-Track Builder Unlimited Çok Şeritli Hız Kutusu, havalı akrobasi hareketleri ve yan yana yarış için sayısız seçenek sunar.
-Büyük yer çekimi düşüşü hareketi için pisti kapağa bağlayın. Kutunun alt kısmında, harika bir akrobasiyle bitiş yapmanızı sağlayan 4 şeritli bir sıçrama noktası bulunur.
-Tüm parçaların saklama kabına sığması taşımayı kolaylaştırır, eğlenceyi dışarı taşımanızı sağlar ve basit bir saklama çözümü sunar.
-Birden fazla bağlantı noktasına sahip kutu ve kapak da pist oyununa ve akrobasilere dahildir.
-Efsanevi akrobasiler yapmak ve yarış oyunları dünyası kurmak için diğer Hot Wheels Pist Setleri ile uyumludur.

Yaş Grubu: 6 - 12 Yaş

Ürünün Boyutları: 17,78x35,56x21,59 cm

Ürün Ağırlığı: 1192,5 g

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı