LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi 60301 - LEGO City Maceraları Çizgi Dizi Karakteri İçerien Oyuncak Yapım Seti (157 Parça) (5702016911923)

Marka : LEGO
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺680,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺499,90(KDV Dahil)

LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi 60301 - LEGO City Maceraları Çizgi Dizi Karakteri İçerien Oyuncak Yapım Seti (157 Parça)

Marka LEGO
Yaş Aralığı (Açıklama) 4+
Malzeme Plastik
Model Yılı 2021
Parça Sayısı 157

Bu ürün hakkında

    Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Jipi (60301) oyun seti, hayvanları ve hayali oyunları seven 4 yaş ve üzeri çocuklar ve LEGO City Maceraları çizgi dizisinin hayranları için mükemmeldir. Çocuklar yıkılan köprü fonksiyonunu etkinleştirebilir, jipin vincini çalıştırabilir ve simgeleşmiş hayvanlar ve LEGO City Maceraları çizgi dizisi karakteri Jessica Sharpe ile gerçekçi vahşi hayvan hikayelerinin keyfini çıkarabilir Kutuda ne var? Bu oyun setinde, çocukların oyuncak bir 4x4, su motosikleti ve savana sahnesi inşa etmesi için gereken her şey, ayrıca Jessica Sharpe, ormancı ve kaşif minifigürleri, aslan, aslan yavrusu ve yılan figürleri var. Doğum günleri ve başka özel günler için harika bir hediye fikridir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için saatlerce eğlence sunan bu set, daha fazla hayvan temalı macera için diğer LEGO City Vahşi Hayvan setleriyle birleştirilebilir. Yapıldığında oyuncak Vahşi Hayvan Kurtarma Jipinin yüksekliği 6 cm, uzunluğu 14 cm ve genişliği 7 cm’dir.

 


Üreticiden

60301

Vahşi hayvanların dünyasına hoş geldiniz

Bu ilham verici LEGO 4+ oyun setiyle, küçük model yapıcıları hayvan bakımı ve kurtarma maceraları dünyasıyla tanıştırın.

60301

Küçük vahşi doğa uzmanlarına yaratıcı oyunlar

Çocuklar, simgeleşmiş hayvanlar ve bir LEGO City Maceraları TV dizisi karakteriyle heyecan verici kurtarma görevlerine çıkabilir.

60301

Kullanımı kolay dijital yapım talimatları

4 yaş ve üzeri çocuklar, LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki Instructions PLUS ile modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görselleştirebilir.

60301

Kutuda ne var?

Oyuncak bir 4x4, su motosikleti, savana, hayvan figürleri ve LEGO City TV karakteri Jessica Sharpe dahil 3 minifigür içerir.

Çerez Kullanımı